TMK Studio

Systemy zintegrowane

System zintegrowany to system, który jest zorganizowany modułowo lub kompleksowo i obsługuje wszystkie obszary zarządzania. Narzędzie te służy do automatyzacji wymiany danych pomiędzy aplikacjami mobilnymi a portalami lub stronami internetowymi.

system-zintegrowany
Wyszliśmy naszym klientom naprzeciw i stworzyliśmy pojęcie „systemu zintegrowanego” a to nic innego jak strona internetowa z własnym API, która łączy się z aplikacją mobilną i na odwrót.

Zaletami aplikacji mobilnych jest dostępność „zawsze i wszędzie”, mogą być one zintegrowane z firmową stroną www oraz z innymi systemami informatycznymi dostępnymi w firmie.

Aplikacje tego rodzaju są najszybszym sposobem dotarcia do klienta lub dystrybutora. Dodatkowo programy te mogą korzystać ze wszystkich funkcji telefonu (np. położenie GPS, akcelerometr itd.).

system-zintegrowany-2
Inteligentny salon masażu? Zdalne informacje dla pracowników biura? A może agencja pracy informująca o dostępnej ofercie poprzez powiadomienia sms lub komunikaty w górnej belce telefonu? To tylko kilka przykładów, w których sprawdzają się zintegrowane systemy, zastosowań jest o wiele więcej.

W dzisiejszych czasach większość ludzi przegląda internet za pomocą smartphonów i tabletów, ponieważ jest to o wiele wygodniejsze i szybsze rozwiązanie od włączania komputera. Zakupy, rezerwacje, wystawianie opinii to wszystko dzieje się w oparciu o aplikacje mobilne a one muszą być zintegrowane z programem magazynowym, stroną internetową, forum itp. Dlatego tak ważne jest podążanie za zmieniającym się rynkiem marketingu.

Masz pytania?