Idéaliste

cofnij

Idéaliste

medycyna estetyczna

Idealiste kosmetologia estetyczna to miejsce, w którym wykorzystuje się najnowocześniejsze technologie. Innowacyjny sprzęt, profesjonalne kosmetyki i wiele więcej!

Naszym zadaniem było zakodowanie projektu graficznego pod system CMS WordPress. Za projekt graficzny odpowiada firma MarmoladaStudio.

ico
Strona została podpięta pod system CMS WordPress – dzięki temu klient może wygodnie dodawać oferty, wpisy oraz zdjęcia do galerii czy po prostu edytować podstawowe treści kontaktowe z poziomu przeglądarki internetowej.
ico
Idéaliste wybrało system automatycznych aktualizacji strony SAFE SHIELD, oszczędza to ich czas i zapobiega narażeniu strony na ataki z zewnątrz. Witryna działa 24/h i jest pod ciągłą opieką specjalistów.
ico
Decydując się na nasz hosting Idéaliste korzysta z darmowego certyfikatu SSL Let’s Encrypt, który poprawia pozycję w wynikach wyszukiwania Google, należy do światowych standardów zabezpieczeń, zwiększa wiarygodność witryny, dba o bezpieczeństwo odwiedzających i wpływa na ruch oraz ilość odwiedzin.
cofnij
do góry