O nas

O nas

Dzięki kompleksowej ofercie, wszystkie usługi; począwszy od projektu graficznego strony www, poprzez obsługę techniczną, aż do regularnej aktualizacji zawartości – może zostać wykonana w obrębie jednej agencji interaktywnej.

Analiza informacji

Wstępna rozmowa, aby zrozumieć cele biznesowe, grupę docelową i oczekiwania od strony internetowej. Zebranie informacji na temat branży klienta oraz konkurencji.

Ustalenie wymagań

Ustalenie budżetu, harmonogramu oraz platformy, na której ma być oparta strona. Podsumowanie celów i głównych funkcjonalności witryny.

Projektowanie

Na podstawie briefu projektowego zespół może przystąpić do tworzenia zarysu oraz prototypu strony internetowej.

Kodowanie

Implementacja wszystkich funkcjonalności zgodnie z założeniami projektowymi. Przetestowanie strony oraz jej sposobu wyświetlania na urządzeniach mobilnych

Prezentacja i poprawki

Prezentacja witryny, konsultacja z klientem. Dostosowanie strony do ewentualnych uwag. Zaakceptowanie wykonanej pracy przez klienta.

Wdrożenie

Podpięcie projektu pod docelową domenę, utworzenie mapy witryny, dodanie strony do wszystkich narzędzi Google. Szkolenie z obsługi strony.

grafika interfejsu strony www

Strony optymalizowane pod kątem wyszukiwarek mają większą szansę na przyciągnięcie osób zainteresowanych danymi produktami lub usługami. To z kolei może przekładać się na wyższe wskaźniki konwersji i większe zyski.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Używamy protokołu HTTPS (certyfikat SSL), aby zapewnić bezpieczne połączenie. Bezpieczne strony są lepiej oceniane przez algorytmy wyszukiwarek.
Szybkość ładowania

Szybkość ładowania

Optymalizujemy obrazy, skrypty i inne elementy, aby skrócić czas ładowania strony. Szybkie strony są preferowane przez użytkowników i wyszukiwarki.

Responsywność strony

Responsywność strony

Nasze witryny dostosowują się do wszystkich urządzeń tj. smartfony i tablety. Google premiuje strony dostosowane do urządzeń mobilnych.

Czytelna struktura

Czytelna struktura

Utrzymujemy czytelną strukturę strony z klarownym menu i logicznym układem treści. Wykorzystujemy nagłówki H1, H2, H3 itd., aby hierarchicznie organizować informacje na stronie.

Optymalizacja treści

Optymalizacja treści

Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu treści, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także są zgodne z najnowszymi wytycznymi Google. To kluczowy element skutecznej strategii SEO.

Strategie dostosowane

Strategie dostosowane

Nasze podejście do SEO opiera się na głębokim zrozumieniu specyfiki Twojej branży. Tworzymy spersonalizowane strategie, dostosowane do Twoich celów biznesowych.

Doświadczenie i skuteczność

Doświadczenie i skuteczność

Zdobyliśmy zaufanie naszych klientów poprzez skuteczne optymalizacje, dzięki czemu wiele firm znalazło się na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania.

Ścisła współpraca

Ścisła współpraca

Jesteśmy przekonani, że transparentność i stała komunikacja podczas procesu tworzenia to klucz do sukcesu.

grafika interfejsu hosting

Zapraszamy Cię do zgłębienia naszego świata poprzez lekturę naszych artykułów na blogu. To nie tylko informacje – to opowieść o nas, o Tobie i o tym, jak razem możemy tworzyć coś wyjątkowego.

Pamięć Cache – czym jest pamięć podręczna i do czego służy?

Każdy, kto korzysta z internetu, zdaje sobie sprawę, że czasami (...)

Zobacz więcej arrow-right

Strona internetowa a lokalna działalność

W dzisiejszym cyfrowym świecie posiadanie profesjonalnej strony internetowej stało się (...)

Zobacz więcej arrow-right

Kto powinien posiadać stronę www?

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, posiadanie własnej strony internetowej staje (...)

Zobacz więcej arrow-right