Interpak

cofnij

Interpak

Hurtownia opakowań

InterPak działa w branży opakowań od 1999 roku. Ich oferta obejmuje ponad 1500 produktów dla handlu, gastronomi, producentów żywności i przemysłu, a ciągle rozwijający się rynek i trendy w gospodarce wymuszają na nich stałe poszerzanie asortymentu. Obecnie oferują najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb prowadzonej działalności, dodatkowo szybko i niezawodnie realizują zamówienia własnym transportem.

ico
Strona została podpięta pod system CMS WordPress – dzięki temu klient może wygodnie dodawać oferty, wpisy oraz zdjęcia do galerii czy po prostu edytować podstawowe treści kontaktowe z poziomu przeglądarki internetowej.
ico
Interpak wybrało system automatycznych aktualizacji strony SAFE SHIELD, oszczędza to ich czas i zapobiega narażeniu strony na ataki z zewnątrz. Witryna działa 24/h i jest pod ciągłą opieką specjalistów.
ico
Decydując się na nasz hosting Interpak korzysta z darmowego certyfikatu SSL Let’s Encrypt, który poprawia pozycję w wynikach wyszukiwania Google, należy do światowych standardów zabezpieczeń, zwiększa wiarygodność witryny, dba o bezpieczeństwo odwiedzających i wpływa na ruch oraz ilość odwiedzin.
Interpak

Oprócz strony internetowej, wykonaliśmy także projekt logo.

Grafika została przygotowana w formacie wektorowym, aby umożliwić dowolną manipulację wymiarami w przyszłości.

cofnij
do góry