Mona Interior

cofnij

Mona Interior

Aranżacja wnętrz

Monika Woźniak przez wiele lat pracowała w jednym z najbardziej prestiżowych salonów wyposażenia wnętrz w Polsce. Uczestniczyła w licznych szkoleniach branżowych w kraju i za granicą. Jej misją jest tworzenie wyjątkowych, komfortowych i pięknych wnętrz dla swoich klientów.

Naszym zadaniem było zakodowanie projektu graficznego pod system CMS WordPress.

Za projekt graficzny odpowiada studio graficzne Magoo – made with love.

ico
Strona została podpięta pod system CMS WordPress – dzięki temu klient może wygodnie dodawać oferty, wpisy oraz zdjęcia do galerii czy po prostu edytować podstawowe treści kontaktowe z poziomu przeglądarki internetowej.
ico
Mona Interior wybrało system automatycznych aktualizacji strony SAFE SHIELD, oszczędza to ich czas i zapobiega narażeniu strony na ataki z zewnątrz. Witryna działa 24/h i jest pod ciągłą opieką specjalistów.
ico
Decydując się na nasz hosting Mona Interior korzysta z darmowego certyfikatu SSL Let’s Encrypt, który poprawia pozycję w wynikach wyszukiwania Google, należy do światowych standardów zabezpieczeń, zwiększa wiarygodność witryny, dba o bezpieczeństwo odwiedzających i wpływa na ruch oraz ilość odwiedzin.
cofnij
do góry