Wycena strona internetowa

Wycena strona internetowa

W celu spełnienia Twoich oczekiwań dotyczących wyglądu nowej strony internetowej prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Pomoże on jeszcze lepiej zorientować się w Twoich potrzebach, przyczyni się do uporządkowania informacji oraz szybkości prac nad projektem.

  Rodzaj strony

  strona firmowastrona wizytówkablogportal / serwis

  Wizualny edytor treści

  Wizualny edytor treści umożliwia łatwe i intuicyjne tworzenie, edycję oraz formatowanie treści bez konieczności znajomości kodowania. Dzięki interfejsowi opartemu na blokach, użytkownicy mogą dodawać tekst, obrazy i multimedia, uzyskując pełną kontrolę nad wyglądem swojej witryny.

  z edytorembez edytora

  Czas realizacji

  7 dni14 dnimiesiącnie ma znaczenia

  Czym zajmuje się Twoja firma?

  Inspiracje i szczegóły

  Prosimy o podanie zakładek, które mają znaleźć się na stronie i ich krótkiego opisu. Dodatkowo jeżeli zainspirowały Ciebie podobne strony poprosimy o wklejenie ich linków i informacji, co konkretnie w danej stronie przyciąga Twoją uwagę.

  Opcje dodatkowe

  dodatkowy językhosting / miejsce na stronęprojekt logo

  Pozycjonowanie strony

  Każda stworzona przez nas strona jest dostosowana pod SEO. Dodatkowo nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu treści, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także są zgodne z najnowszymi wytycznymi Google. To kluczowy element skutecznej strategii SEO.

  Dane kontaktowe