Adwokat Górski

cofnij

Adwokat Górski

usługi prawne na najwyższym poziomie

Kancelaria Adwokacka Łukasz Górski zapewnia wszechstronną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym (osobom fizycznym), jak i przedsiębiorcom, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, począwszy od spraw cywilnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, karnych, po sprawy administracyjne.

Kancelaria reprezentuje klientów na każdym etapie sprawy, w tym w sądach i urzędach. Prowadzi także kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i przedsięwzięć gospodarczych.

ico
Strona została podpięta pod system CMS WordPress – dzięki temu klient może wygodnie dodawać oferty, wpisy oraz zdjęcia do galerii czy po prostu edytować podstawowe treści kontaktowe z poziomu przeglądarki internetowej.
ico
Adwokat Górski wybrało system automatycznych aktualizacji strony SAFE SHIELD, oszczędza to ich czas i zapobiega narażeniu strony na ataki z zewnątrz. Witryna działa 24/h i jest pod ciągłą opieką specjalistów.
ico
Decydując się na nasz hosting Adwokat Górski korzysta z darmowego certyfikatu SSL Let’s Encrypt, który poprawia pozycję w wynikach wyszukiwania Google, należy do światowych standardów zabezpieczeń, zwiększa wiarygodność witryny, dba o bezpieczeństwo odwiedzających i wpływa na ruch oraz ilość odwiedzin.
cofnij
do góry