Trifecta

cofnij

Trifecta

centrum zdrowego stylu życia

Centrum zdrowego stylu życia. Miejsce stworzone z pasją i profesjonalizmem. Założeniem TRIfecty jest połączenie trzech składowych, które umożliwią osiągnięcie sukcesu. Potrójne zwycięstwo może zdobyć każdy. Jak? Wystarczy dbać o każdy filar TRIfecty: trening, regeneracja, odżywianie.

Trifecta prowadzi grupę treningową TRIfecta TEAM przygotowującą się do biegów z przeszkodami, triathlon, Ninja Warrior.

ico
Strona została podpięta pod system CMS WordPress – dzięki temu klient może wygodnie dodawać oferty, wpisy oraz zdjęcia do galerii czy po prostu edytować podstawowe treści kontaktowe z poziomu przeglądarki internetowej.
ico
Trifecta wybrało system automatycznych aktualizacji strony SAFE SHIELD, oszczędza to ich czas i zapobiega narażeniu strony na ataki z zewnątrz. Witryna działa 24/h i jest pod ciągłą opieką specjalistów.
ico
Decydując się na nasz hosting Trifecta korzysta z darmowego certyfikatu SSL Let’s Encrypt, który poprawia pozycję w wynikach wyszukiwania Google, należy do światowych standardów zabezpieczeń, zwiększa wiarygodność witryny, dba o bezpieczeństwo odwiedzających i wpływa na ruch oraz ilość odwiedzin.
cofnij
do góry